Menu Zamknij

TF

Inżynierskie Wsparcie Projektowania i Realizacji Inwestycji™

Budownictwo, Geodezja, Kartografia

T/F Sp. z o.o., Janiewice 101, 76-100 Sławno
NIP 4990646937, REGON 321248059, KRS 0000426595

terra forma

Administratorem Państwa danych jest T/F Sp. z o.o. z siedzibą w Janiewicach.
Dane osobowe zbierane przez T/F sp. z o.o. są przetwarzane są na zasadach określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Zachowujemy dane osobowe w poufności i zabezpieczamy przed niepowołanym dostępem osób trzecich na zasadach określonych w wyżej wskazanych aktach prawnych.
Zbieramy dane w celu wysyłania informacji dotyczących wyłącznie przesłanego zapytania, przekazane dane mogą być udostępnione współpracującym z nami podmiotom jedynie na potrzeby udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, nie dokonujemy analiz preferencji i nie gromadzimy innych danych bez Państwa wiedzy i odrębnej zgody.
Podstawą naszego działania jest dobrowolna zgoda, której możecie Państwo udzielić zaznaczając odpowiednie pole potwierdzające w oknie formularza wiadomości.
Udzielona zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie poprzez skierowanie wniosku na adres naszej siedziby, za pomocą udostępnionego formularza, wpisując żądanie w treści wiadomości lub drogą faksową pod nr 721 725 725 po wybraniu odpowiedniej opcji z menu głosowego; cofnięcie zgody odnosi skutek od momentu tego zdarzenia.
Państwa dane będziemy przetwarzać tak długo, jak długo wyrażacie na to zgodę. W przypadku wycofania zgody, dane zostaną przez nas usunięte niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni roboczych od dnia zgłoszenia.
Dane osobowe nie są przedmiotem profilowania jako jednej z form zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych macie prawo dostępu do nich, ich poprawiania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Przysługuje też Państwu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.
Wszelkie zmiany wprowadzane przez nas do Polityki Prywatności w przyszłości będą publikowane w witrynie www.txf.pl, będą obowiązywać od momentu publikacji i wejdą w życie po zaakceptowaniu zmodyfikowanej polityki prywatności.